Миколаївське районне управління юстиції

  

Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Правова допомога
konkurs advokatiw 5
Статистика
Головна » 2013 » Листопад » 25

Ефективними шляхами подолання насильства в сім’ї є досягнення рівності жінок і чоловіків та подолання гендерних стереотипів. Проте, жінки повинні бути проінформовані про їхні права та знати можливості, що надаються жертвам насильства в сім’ї.

«Це – проблема відсутності освіти. Дітей необхідно виховувати в дусі усвідомлення їх власної гідності, особливо дівчат. Другий важливий фактор – гласність. Необхідна повнота інформації, щоб люди знали. Знаєте, багато людей ніколи не чули терміну «насильство в сім’ї».

Для виправлення цієї проблеми Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження від 01.12.2010 р. № 2154-р, яким затвердив План заходів з проведення Національної кампанії "Стоп насильству!" на період до 2015 року.

Мета кампанії "Стоп насильству!" - привернення уваги суспільства і його лідерів до проблеми подолання насильства в сім'ї як до порушення прав людини і залучення всіх громадян до боротьби з цим явищем. Її завдання - підвищення обізнаності населення про те, що насильство є порушенням прав людини, та заохочення громадян боротися із цим явищем; формування нетерпимого ставлення до насильства; вдосконалення законодавчої бази; розробка дієвих механізмів попередження, зупинення та подолання насильства.

У рамках проведення кампанії мають бути впроваджені конкретні заходи для запобігання та боротьби із насильством із залученням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Розроблені програми факультативних курсів з питань запобігання насильству в сім'ї, навчальних програм з питань запобігання насильству в сім'ї для соціальних працівників, мінімальні стандарти соціальних послуг для осіб, що постраждали від насильства в сім'ї, інформаційно-просвітницькі програми з питань виховання ґендерної культури та запобігання всім формам насильства в сім'ї, програми підготовки суддів до ведення справ, що пов'язані з насильством в сім'ї, тренінги та засідання за круглим столом.

Планується проведення серед засуджених осіб інформаційно-роз'яснювальної роботи, спрямованої на протидію усім формам насильства та спільних нарад з питань насильства в сім'ї з метою розроблення механізму взаємодії органів державної влади, установ та організацій.

Є також завдання розробити і провести апробацію корекційних програм та підготувати методичні рекомендації для роботи з особами, які вчинили насильство в сім'ї; а також забезпечити перегляд корекційних програм і методичних матеріалів за результатами зазначеної апробації.

«Держава - основний суб’єкт протидії насильству, тому органи державної влади повинні формувати у суспільстві неприйняття насильства, вживати необхідних заходів для його запобігання та створювати систему захисту жертв і подолання наслідків насильства».

 

Переглядів: 1012 | Додав: Дмитречко_В_М | Дата: 25.11.2013 | Коментарі (0)

  

     Як відомо,  корупція  є  однією  із  найнебезпечніших  загроз правам людини, демократії,  правопорядку, чесності та соціальній справедливості, вона перешкоджає  економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню  країн,  має негативні  фінансові наслідки для громадян,  компаній і держав, а також для міжнародних установ. На сьогоднішній день в нашій державі здійснюється  низка заходів у сфері запобігання та протидії корупції, більша частина з яких направлена саме на запобігання корупції, як і в більшості країн Європи.

Одним із основних  напрямів у сфері запобігання корупції  виявлення корупційних ризиків, які можуть виникнути в  діяльності державних  службовців,  а також усунення умов та причин виникнення цих ризиків. Вказані корупційні ризики постійно досліджуються  науковцями та   громадськими   організаціями у різних  сферах державного управління. При цьому,  за поширеністю  корупційні  ризики  в  діяльності державних службовців можна розташувати в такому порядку:

   

 

Переглядів: 758 | Додав: Дмитречко_В_М | Дата: 25.11.2013 | Коментарі (0)

До вшанування 80 річниці Голодомору в останню суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933рр. У цей скорботний день ми найчастіше згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид проти українського народу.

Миколаївське районне управління юстиції повідомляє, що 23 листопада 2012 року о 15.30 годині у Миколаєві у центрі міста біля фігури Матері Божої  відбулося  віче-реквієм на відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів, де були присутні заступник голови райдержадміністрації,   працівники Миколаївського районного управління юстиції,  вчителі та учні місцевих шкіл, жителі м.Миколаєва.

А о 16.00  була оголошена  хвилина мовчання.

Після цього учасники зібрання пройшли на  міський цвинтар.

Переглядів: 574 | Додав: Дмитречко_В_М | Дата: 25.11.2013 | Коментарі (0)

Пошук
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Сайти
Корисні посилання
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2024